Trend Serisini Keşfedin

Aquamot Trend serisi amatör yatçıların ihtiyaçları için dıştan takma motorlardan, içten takma motorlara kadar geniş bir ürün yelpazesiyle ekonomik seçenekler sunar.

Trend Portatif Bataryalı Motorlar

Şişme bot ve sandallar için en pratik seçenek. Batarya kablosuz kolayca sökülüp takılabilir. Pazarın en güçlü motor seçenekleri  1100, 1300 ve 1600 Watt
Hepsi dayanıklı aluminyum gövde ve güvenilir asenkron motor teknolojisine sahip. 640 Wh veya 1280 Wh Li-Ion batarya seçenekleri ile..

Trend 1.1

1100 Watt  benzerlerinden güçlü, 640Wh ve 1280 Wh batarya seçenekleri ile küçük botlar ve sandallar için ekonomik seçenek.

Trend 1.3

Trend serisinin yeni tasarımıyla artık daha pratik ve modern. 1300 Watt güçü, 1280 Wh batarya kapasitesi, Asenkron motor teknolojisi ve aluminyum gövdesi ile dayanıklı ve güvenilir. Uzun yıllar farklı bot ve teknelerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Trend 1.8

Portatif bataryalı motorlarda, pazardaki en güçlü tek alternatif. 1800 Watt !!.

Modern tasarımı ve güvenilir yapısı ile neden daha azıyla yetinesiniz. Denizde ne zaman güce ihtiyacınız olacağı belli olmaz.

Trend 1,8 ile Güç her zaman sizinle

Uygulama Örnekleri

Trend Remote Kontrol Elektrikli Motor

Dıştan takma, dümenli bot ve sandallar için uygulaması kolay, güçlü ve pratik. 1,1 Kw ‘dan 25 Kw’a kadar motor seçenekleri, dıştan takma yapısıyla kolay, masrafsız uygulama ve mevcut dümen sistemine bağlanabilir İki farklı model.

Li-İon Bataryalı Model

Remote bağlantı gerektiren teknelerde de, portatif lityum bataryalarımızı kullanabilirsiniz. Bu esnek çözüm sayesinde, bataryayı teknede istediğiniz yere koyabilme şansınız var. Trend 1,1 ve Trend 1,6 kW motorlar için

Harici Akülü Model

Remote Trend modellerimizi, harici akü ile kullanabilirsiniz. Trend 2,2 den Trend 25 Kw güce kadar olan motorlar için kurşun yada lityum akülerle.

Uygulama Örnekleri

Trend Sabit Drive Pod Motor

Gövde yapısından dolayı motorun karinaya bağlanması gerektiği tekne formları için. Bilhassa yelkenli tekne uygulamalarında en çok tercih edilen motor tipi. Sadece 3 delik ile gövdeye montajı mümkün 1,1 Kw dan 25 Kw’a kadar güç seçenekleri

Uygulama Örnekleri

Trend İçten Takma Motor

Tekne yapısının dıştan motora uygun olmadığı yada mevcut diesel motor yerine,hava soğutmalı 2,5 kW, 3,5 kW, 4,3 kW, 7 kW,
11 kW, 16 kW, 30 kW seçenekleri

Mevcut içten motorlu tekneleri modifiye etmeden elektrikli olarak kullanmak için, dieseli çıkarın elektrikli takın.
-Güçlü çelik motor şaftı
-3 boyutlu ayarlanabilir süspansiyon sistemi
-Hava soğutmalı
-Ağır hizmet tipi rulmanlar
-Tüm şaft tiplerine bağlanabilir.