Elektrikli Deniz Motorunda
daha iyisini arayanlar için

Güçlü

Aquamot sınıfında en güçlü ve verimli motorlarını üretir.

Dayanıklı

Aluminyum gövdesi sayesinde çok dayanıklıdır

Güvenilir

AC motor teknolojisi sayesinde kolay arıza yapmaz

Sessiz

Şanzıman olmadığından diğer elektrikli motorlardan sessizdir

Aquamot Özellikleri

AC Motor Teknolojisi

Teknelerde Alternatif Akım (AC) ve Doğru Akım (DC) elektrik motorları kullanılabilir. DC motorlar fırça yada sensör gerektirirken, AC motorlarda sadece sargı ve rotor yeterlidir. Endüstride en yaygın olarak kullanılan elektrik motoru, güvenilirliği ve dayanıklılığı itibari ile AC Asenkron motorlardır. Aquamot AC asenkron (endüksiyon) motor teknolojisini kullanmaktadır.

Aluminyum Gövde

Elektrik motorlar plastik, çelik yada alüminyumdan üretilirler. Plastik gövdeli motorlar hafif olmasına karşın, deniz ortamında karşılaşılan çarpma vurma gibi etkenlere dayanıklı değildir. Çelik gövdeli motorlar dayanıklı olsalar da ağırdırlar. Hem sağlamlık, hem de hafiflik kriterini sağlayan en modern malzeme Aluminyumdur. Aquamot motorlarının gövdesi, uçak imalatında kullanılan özel alüminyum döküm sistemi ile yapılmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi

Aquamot şişme botlardan, ticari teknelere kadar, farklı gövde yapıları ve ihtiyaçlara yönelik,
1,1 Kw dan 50 Kw a kadar elektrikli motor, AGM akü, akü şarj cihazları ve aksesuarları üretir. Standart yada ağır hizmet tipi motorlar dünya çapında ticari teknelerde kullanılmaktadır. İstenirse ihtiyaca göre özel üretim de yapılmaktadır. 

Avusturya Üretimi

Aquamot elektrikli deniz motorları Avusturya’da tasarlanmış ve üretilmektedir. Avusturya metal sanayi, otomotiv parça ve elektrik motoru konusunda dünya çapında kalitesi ile kendini kanıtlamış bir ülkedir. Göllerinde benzinli yada dizel motor kullanımı yasaklandığından, elektrikli tekne teknolojisi çok gelişmiştir. Aquamot 2003 yılından beri faaliyet göstermekte olup bir çok Avrupa ülkesinde temsilcisi vardı. 

Aquamot Elektrikli Deniz Motoru Modelleri

Mobirise

Trend Serisi

Amatör yatçılığın ihtiyaçları için ekonomik modeller

Mobirise

Profesyonel Seri

Ağır hizmet tipi, profesyonel ticari olarak kullanılan tekneler için

DDS İletişim ve Bilişim Ticaret ve Sanayi Ltd.
Kuruluş: 2001  Tic Sic. No: 455190

Adres:

Şh. Cengiz Karcıoğlu Sok No:2
Öz-Gün İş Merkezi Kat : 2
Kavacık Beykoz 34810 Istanbul 

 0 (216) 755 72 15 
 0 (532) 295 13 78